Upravit stránku

Novinky

Anatomické vložky SEAX Arch Support jsou zde!

SEAX přichází na trh anatomických vložek s novinkou ARCH SUPPORT - ortopedické vložky s individálně nastavitelnou výškou klenby. Tyto vložky vylepšují již tak pozitivní vlastnosti anatomické podpory chodidel. Nejenže podporují správné držení těla při každé činnosti, ale také působí proti únavě a samotné bolesti chodidel. Díky vložkám Arch Support bude Vaše chodidlo odlehčené a odolnější proti zátěži, ať už dlouho stojíte na jednom místě, nebo absolvujete náročný pohyb terénem.

Docílíte tak omezení prodlužování chodidla a vzniku otlaků z obuvi. Na své si příjdou i lidé používající tvrzenou obuv, kteří díky vložkám Arch Support sníží zatížení kolenních a kyčelních kloubů. Vložky jim budou zároveň nápomocny při bolestech páteře nebo osově nesrovnaných chodidlech.
Seax Arch Support - klid pro chodidlo, akce pro člověka.

Přidali jsme do sortimentu luxusní kartáče

Naskladnili jsme nové luxusní kartáče jak v přírodním tak lakovaném provedení. Leštění obuvi se díky našim kartáčům stane jednoduchou a rychlou záležitostí. Vyzkoušejte i vy kvalitu leštícího kartáče, který obsahuje pouze 100% přírodní koňské žíně. 

Zúčastnili jsme se veletrhu Styl A Kabo V Brně

Naše produkty byly součástí expozice největšího velkoobchodu s doplňky k obuvi, firmy VTR. Za tři dny nás navštívilo mnoho zákazníků, kterým jsme mohli předvést výhody spolupráce a také kvalitu všech našich prodkutů. Děkujeme vám za projevený zájem.

Spustili jsme facebook značky SEAX

Protože chceme být ve spojení s lidmi, kteří se věnují péči o svou obuv, spustili jsme nové facebookové stránky značky SEAX. Budeme s vámi sdílet vaše zkušenosti, dotazy i kritiku. Budeme se znažit vytvořit z naší FB stránky místo, kde najdete odpověď na všechny vaše dotazy týkající se ošetřování obuvi z různých materiálů, ale také turistického vybavení či společenského oděvu.

 

Vytvořili jsme pro vás nové www stránky

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti